Pieteikšanās programmai Apzinātā kalorija - šeit.


Labas veselības un fiziskās formas sasniegšanai un uzturēšanai svarīgi ir vairāki jautājumi:
KĀ un KĀPĒC ēst - ar to mēs strādājam programmas apzinātās ēšanas modulī.

Tapat neapšaubāmi svarīgs jautājums ir arī par to, KO ēst.

Par to tad šis programmas modulis.

Joprojām sastopu daudz cilvēku, kam ir "putra" galvā (tā viņi paši saka) attiecībā uz to, ko likt uz šķīvja, kā uzturēt sevi formā, kā izkāpt no mūžīgo diētu riņķa danča. Kā paēst sātīgi, bet neuzņemt lērumu kaloriju.

Tāpēc soli pa solim iziesim cauri visam būtiskākajam, kam jābūt pilnvērtīgā un kvalitatīvā uzturā, un ko var realizēt dzīvē aizņemti cilvēki, kas rūpējas par savu veselību un fizisko formu.

Bez mītiem un biedēšanas, bez kategoriskas produktu izslēgšanas vai aicināšanas pievienoties kādām uztura nometnēm.


Pēc šīs programmas iziešanas iegūsi skaidru un objektīvu skatu uz uzturu un sapratīsi, kas der tieši Tev.

Viss veidots, vadoties pēc kanādiešu Precision Nutrition ieteikumiem un metodēm, kas ir pilnībā zinātnē balstīti un pārbaudīti praksē uz tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Šī programma ir ļoti praktiska un balstīta uz labu ieradumu izkopšanu - lai tās nav tikai kārtājās zināšanas, bet gan reālas, ikdienā izmantojamas prasmes un darbības

Programmas tēmas

 • Viss par makrouzturvielām

  Kā veidot sabalansētu uzturu? Cik daudz olbaltumvielu nepieciešams tieši man? Vai un kad samazināt ogļhidrātu daudzumu? Cik un kādus taukus iekļaut uzturā? Ar kādiem produktiem visus šos elementus uzņemt un kā to ietērpt vienkāršās un garšīgās maltītēs?

 • Kā uzturēt sevi formā ar labu ieradumu palīdzību

  Izkāpsim no diētu mentalitātes un pamazām ieviesīsim ieradumus, kas palīdzēs uzturēt veselīgu fizisko formu bez tievēšanas kampaņām.

 • Pilnvērtīgs un kvalitatīvs uzturs

  Parunāsim par svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmē kopējo veselību - dažādas produktu nepanesības un kā atrast sev nederīgos produktus; zarnu veselība un kā tā ietekmē visu pārējo; holesterīns, alkohols, menopauze u.c. tēmas, kas ietekmē gan ķermeņa uzbūvi, gan veselību un labsajūtu.

Tavi ieguvumi

 • miers un pārliecība par savu ikdienas uzturu

 • spēja mierīgi un veselīgi zaudēt liekos kilogramus bez jokainām diētām un produktu izslēgšanas

 • izteiktāka sāta sajūta, kas nerada smagumu un ļauj sasniegt savus mērķus attiecībā uz fizisko uzbūvi

 • procesā Tev nebūs jāēd kā fitnesa blogerim un jāpārtiek no zaļajiem kokteiļiem un dīgstu salātiem

 • sapratīsi, ka nav "ideālo" produktu visiem un sāksi saprast, kas der tieši Tev

 • iegūsi individualizētus makrovielu un kaloriju aprēķinus tieši Tev (atbilstoši Taviem mērķiem, parametriem un aktivitāšu līmenim) - lai vairs nav jāmin, vai uzņem sev atbilstošu makrovielu un kaloriju daudzumu

Atsauksmes

Viss izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video

Māra Birzgale

Liels, liels paldies, ka var arī šādi. Iepriekš ir mēģinātas visādas iespējas svara zaudēšanā, bet tās bija mokošas, negaršīgas un līdz galam nesaprotamas. Bet šeit viss tika brīnišķīgi izskaidrots ar piemēriem un sakarīgiem video. Izrādās, ka var ēst arī garšīgi un vēl notievēt, protams ievērojot ietiektos noteikumus. No šī visa esmu tikai ieguvēja un pat neticu, ka viss tik labi izdodas un tā tik gribas turpināt. To arī darīšu. PALDIES!

Viss svarīgākais par uzturvielām

Sandra Lipska

Ieva uztveramā, saprotamā un neuzbāzīgā veidā pastāsta visu svarīgo par uzturvielām un to nozīmi mūsu organismā. Es ļoti daudz ko ieguvu no šīs programmas un noteikti to ieteikšu arī saviem draugiem!

Lietas, par kurām pat neaizdomājamies

Jana Bunclere

Iesaku jebkurai, kura vēlas vairāk kā vienkarši ēdienkarti, lai notievētu. Šeit ir ļoti vienkārši un saprotami izstāstīts par lietām par kurām mēs pat neaizdomājamies